Budeme radi ak sa pridáte svojou recenziou na náš web Okozmetike.sk.

Mnohé z nás sme fanúšikmi kvalitnej  kozmetiky.

Dať vedieť o spokojnosti, alebo nespokojnosti k danej službe, alebo o danom produkte môže pomôcť mnoho ľuďom. Aj vašou recenziou, svojim názorom prispievate ku otváraní tém o zdraví. Na Slovensku je záujem o BIO a prírodnú kozmetiku mizivý, čo je veľká škoda.

A aj napriek tomu, že používame kozmetiku denne, často sa rozhodujeme pre tú, ktorá ubližuje nielen nášmu zdraviu, ale aj životnému prostrediu.

Žiť zdravým životným štýlom je dnes súčasť moderného spôsobu života.

Chrániť svoje zdravie a aj prírodu je nielen pekné, ale vzhľadom na vysokú produkciu odpadu vo svete aj nutné.

Ak ste sa teda rozhodli pomáhať a radi  by ste ostatným dali na známosť svoj názor, ale máte strach, čo na to povedia druhí ľudia, rýchlo ten strach zahoďte.

Nezabudnite, že žiadna zlá recenzia neexistuje. Lepšie však je vyhýbať sa jednostranným hodnoteniam (to prenechajme našim politikom) a vyzdvihnúť pozitíva i negatíva, nie len jedno či druhé.

Ako vlastne napísať recenziu o kozmetike. Existuje na to osvedčený návod?

Žiadny presný návod neexistuje. Samozrejme je pár vecí, ktoré by sa mali dodržovať, ale je len a len na vás, ako si to rozvrhnete.

Čo by teda recenzia mala obsahovať?

1.) Oboznámenie sa s daným produktom – môžete využiť oficiálny popis, alebo svoje krátke zhrnutie. Obsah má osloviť, zaujať.

2.) Kritickosť – pozitíva i negatíva. Úplne objektívny nebudeme nikdy, určitý odstup je však dôležitý.

3.) Odôvodnenie – len tak povedať: Tento krém je zlý, tento parfém otrasný, alebo práve naopak, tento krém je úžasný….nie je tá správna cesta, Naše názory by sme mali aj nejako odôvodniť.

A čo na záver?

Neváhajte vykročiť zo svojej pohodlnej zóny a napíšte svoju novú recenziu na náš e-mail:

info@okozmetike.sk